2013 Zero S rounding turn
İnanılmaz
ETKİN SİSTEM
ELEKTRİKLİYİ KULLAN Şarj Avantajlar Teknoloji Çevre Menzil

SAHİP OLMA AVANTAJI

KEYİF VEREN PERFORMANS. TASASIZ SAHİP OLMA.

Elektriğe geçişin bazı net avantajları vardır: benzin istasyonuna gitmenize gerek yoktur, yağ, egzoz, vs. gerekmemektedir. Bunlara ek olarak, Zero sahipleri düzenli olarak bunlar kadar bariz olmayan avantajlardan yararlanmaktadır. Son teknoloji her ürünün tasarımı arkasında motosikletin ağırlığını düşük tutan, tüm rutin güç aktarım mekanizması bakımını neredeyse ortadan kaldıran ve gizli ivme kazandıran zarif basitlik felsefesi yatmaktadır. Sonuç, inanılmaz keyifli bir sürüş ve kilometreler ve kilometrelerce yaşanan sahip olma deneyimi.

Zero DS turn on highway
Zero Motorcycle ownership - savings over time

UZUN SÜRELİ BİR PERSPEKTİF

Birinci sınıf bir marka olarak, Zero her bir motosikleti ayrıcalıklı bir sürüş deneyimi telkin eden kalite ve sağlamlık ile tasarlamaktadır. Bununda ötesinde, bir Zero’nun görünen maliyeti, geleneksel içten yanmalı benzerleri ile kıyaslandığında göründüğü gibi değildir. Bir Zero üzerinde sürülen her bir kilometre çok daha ekonomik olup, rutin güç aktarım mekanizması bakımının ortadan kaldırılmış olması ve benzine ihtiyaç duyulmaması nedeniyle çok daha keyiflidir. Anlaşılan o ki, diğer Premium markalar ile kıyaslandığında, bir Zero daha ilk günden itibaren benzin ve bakım yönünden sahibinin tasarruf etmesini sağlamaktadır. Gerçekten de, motosikletlerinin ömrü boyunca birçok Zero sahibi kıyaslanabilir içten yanmalı bir model satın almış olduklarından çok daha fazla tasarruf etmektedir.

ZERO RUTIN GÜÇ AKTARIM MEKANİZMASI BAKIMI

Tüm Zero motosikletleri, doğrudan tahrik bakım gerektirmeyen bir güç aktarım mekanizmasına sahiptir. İnanılmaz derecede ekonomik bir sistem olarak doğrudan tahrik sağlam ve sessiz sabit bir gerilim kayışı aracılığıyla gücü motordan arka tekerleğe aktarmaktadır doğrudan tahrik, debriyaj ve dişlileri ortadan kaldırarak sürtünme kaybını en aza indirmekle kalmayıp, aynı zamanda rutin güç aktarım mekanizması bakım ihtiyacının ortadan kaldırılmasına yardımcı olmakta ve motosikletin ağırlığını azaltmaktadır.

Z-Force® güç aktarım mekanizması, verimi en üst düzeye çıkarmak ve karmaşık soğutma mekanizmalarını ortadan kaldırmak için devrimsel bir teknoloji kullanmaktadır. Elde edilen sistem, normal çalışma koşulları altında, güç ünitelerinden motora giden her şeyin tamamen hava ile soğutulabildiği şekilde, çok az bir ısı üretmektedir. Sonuç, daha az sayıda olası mekanik sorun ve artan menzil. Bakım, yedek parçalar, sıvılar, iletimler ve ısı söz konusu olduğunda az ve özdür.

Zero Motorcycles Powertrain

Bunları asla yapmayacaksınız

Top 15 Things You’ll Never Do Again