Zero Motorcycles Dash
SoFİSTİK.
VE BASİT.
ELEKTRİKLİYİ KULLAN Şarj Avantajlar Teknoloji Çevre Menzil

Z-Force® Motor

ANINDA TORK. ETKİLEYİCİ GÜÇ. İNANILMAZ VERİMLİLİK.

Z-Force® motoru, verimlilik, güç ve boyut için optimize edilmiş şekilde Zero Motorcycles tarafından sıfırdan geliştirilmiştir. Benzer uygulamalarda rakip fırçasız motorların kullandığı aynı ağırlık ve hacim ile, devrimsel Z-Force® motor %130 daha fazla güç ve %150 daha fazla tork üretmektedir. Daha da etkileyicisi, kompakt fırçasız motorun sıvı veya cebri-havalı soğutmaya ihtiyaç duymamasıdır. Isı üreten bileşenleri, ısının alüminyum soğutma kanatçıkları aracılığıyla atıldığı dış kısma doğru yerleştirerek motor tamamen mühürlü olup, rutin bakıma ihtiyaç duymamaktadır.

Bir Z-Force® güç ünitesi ile kombine edildiğinde, motor inanılmaz beygir gücü ve nefes kesici ivme sağlamaktadır. Eşsiz bir sürüş kalitesi sağlayan motor, anlık gazlama yanıtı ve inanılmaz sıra dışı performans için sıfırdan %100 tork sunmaktadır.

Z-Force® motor, zarif olmasının yanı sıra sahip olma deneyimini basit ve keyifli kılmak için tasarlanmıştır. Tüm ekstra parça, bakım endişeleri ve ağırlık, sürücülerin bir motosiklete sahip olmanın - sürmenin en iyi yönlerine odaklanmalarına yardımcı olmak için ortadan kaldırılmıştır.

Zero Motorcycle Z-Force Motor
  • 75-5 ve 75-7 olarak iki konfigürasyon bulunmaktadır
  • 67 hp ve 106 ft-lbs’e kadar tork üretmektedir
  • Etkileyici tork ve geniş bir güç bandı
  • En iyi elektrikli motosiklet olması için Zero Motorcycles tarafından sıfırdan tasarlanmıştır
  • Verimli, güçlü, kompakt, fırçasız ve kapalı
  • Rutin bakıma ihtiyaç duymamaktadır
  • Karmaşık soğutma sistemleri gerektirmeyecek şekilde pasif hava-soğutmalı

Power Tank

HERHANGİ BİR ANDA MONTE EDİN. DAHA UZAĞA GİDİN.

Z-Force® Power Tank, 2015 Zero S, Zero SR veya Zero DS modellerine ek 2.8 kWh güç ünitesi depolama kapasitesi ilave etmektedir. İsteğe bağlı bir aksesuar olan Power Tank motosiklet satın alınırken veya daha sonra herhangi bir anda eklenebilir. Örneğin, bir 2015 Zero S ZF9.4 satın alırsanız, motosikletinizi aldıktan seneler sonra, motosikletinizi 12.2 kWh güç ünitesi kapasitesine sahip olacak şekilde yükseltebilirsiniz. Alternatif olarak, 2015 Zero S ZF12.5 satın alırsanız, ek bir menzile ihtiyaç duyduğunuzda motosikletinizi 15.3 kWh güç ünitesi kapasitesine sahip olacak şekilde yükseltebilirsiniz. Böyle bir enerji depolama kapasitesi ile şehir içinde 185 mil veya otobanda 94 mil yol alabilirsiniz.

Power Tank, Z-Force® güç ünitesi modülünün yanı sıra ek kaporta ile birlikte gelmektedir. Montaj için motosikletinizi yetkili bir Zero Motorcycles satıcısına götürmeniz tavsiye edilmektedir. Montajı yapıldığında, yeni kaporta yeni tasarlanmış plastik mahfaza ile tamamen yeni tank bölümü ihtiva etmektedir. Plastik mahfaza ve ek modül, normalde entegre tank çantasının bulunduğu alanı işgal edecektir.

Zero Motorcycle Power Tank
 

CEP TELEFON APLİKASYONU

SÜRÜŞÜNÜZÜ TELEFONLA TUŞLAYIN.

Performansın isteğe uyarlanması Zero Motorcycles app. İle yeni bir anlam kazanmaktadır. App. sadece sürücülere gerçek-zamanlı isteğe uyarlanabilir bir gösterge panelini görüntülemelerine olanak sağlamayıp, aynı zamanda sürücülerin motosikletin performans özelliklerini değiştirebilmelerine imkan vermektedir. Sürücüler, Bluetooth faal iPhone ve Android mobil cihazlar kullanarak, hızlanma, azami hız ve yenilemeli frenlemeyi istedikleri şekilde ayarlayabilmektedir.

App iki temel arayüz sağlamaktadır. Sürüş arayüzü gerçek-zamanlı verileri göstermek için isteğe göre uyarlanabilir ve daha detaylı ikincil bir motosiklet kumanda paneli işlevi görür. Park edildiğinde, sürüş istatistiklerini, motosiklet verilerini sağlar, herhangi bir tanılamaya yardımcı olur ve sürücünün motosiklet performansını ve sürüş gösterge panelini isteğe göre uyarlamasına olanak sağlar.

  • iPhone ve Android mobil cihazlar için Bluetooth faal bağlanabilirlik
  • Daha sportif veya daha ekonomik sürüşü etkinleştirmek için ayarlanabilir motosiklet performansı
  • İsteğe uyarlanabilir ekran, sürüş esnasında şarjın tam durumunu ve gerçek-zamanlı güç kullanımını raporlar

Z-Force® GÜÇ ÜNİTESİ

DAHA FAZLA ENERJİ. DAHA AZ ALAN.

Z-Force® güç ünitesi teknolojisi, Santa Cruz fabrikasından Zero’ların ilk piyasaya sunulmaya başlandığı 2007 yılından beri elektrikli motosiklet endüstrisini kökten değiştirmektedir. Hedef: Daha fazla enerjiyi daha az bir alana depolamak. En son teknoloji Lityum İyon hücre kimyası ve ileri teknoloji güç ünitesi yönetim sistemleri kullanan her bir motosiklet daha uzun mesafeleri daha hızlı kat edebilmekte, daha uzun dayanabilmektedir. Tipik bir Zero S veya Zero DS, %80 kapasiteye dayanmadan önce 200,000 milden daha uzun bir mesafe kat edebilmektedir.

Uzun ömre ek olarak, Z-Force® güç ünitesi teknolojisi aktif soğutma veya rutin bakıma ihtiyaç duymamaktadır. Sonuç, yakıt tasarrufu sağlarken ve tüm rutin güç aktarım mekanizması bakımını neredeyse ortadan kaldırırken, keyifli bir sürüş sunan tam elektrikli bir motosiklet.

Zero Motorcycle Z-Force Power Pack
Zero Motorcycles Modular Power Pack

%100 MODÜLER

TAK. SÖK.

Zero Motorcycles, çalışırken değiştirilebilen (hot swappable) modüller sunan ilk elektrikli motosiklet üreticisidir. Zero FX, bir veya iki Z-Force® modülü kullanılarak sürülebilir. Bir modül, bir dakikadan kısa bir süre içinde takılabilir veya sökülebilir.

TAMAMEN GERİ DÖNÜŞÜMLÜ

Zero Motorcycles, tüm Lityum-İyon güç ünitelerimizin geri dönüşümünü sağlamak için Elektrikli Araç endüstrisindeki en iyi uygulamaları kullanmaktadır. Her biri sürekli gelişen güç ünitesi-geri dönüşüm programlarından faydalanmamızı sağlayan bir kimya kullanmaktadır.

Zero güç üniteleri tamamen hava soğutmalı olup, en zor şartlar karşılayabilmek için tasarlanmıştır. En son nesil Z-Force® güç ünitesi teknolojimiz, daha uzun mesafe, daha fazla güç ve sıra dışı, daha iyi ivme sağlamak için yeni ve daha hassas bir hücre izlemesi kullanmaktadır.