2015 Zero DS Electric Motorcycle
Stealthily pass from the
wild to the civilized

OLAĞAN BAYPAS EDIN

Zero DS, dünyanın en çok yönlü motosikletini sunabilmek için yeniliği tutku ile birleştirmektedir. Toprakta kıvrak, sokakta hızlı olmak üzere tasarlanan Zero DS yeni bir özgürlük türünü temsil etmektedir.

Çakıl bir yol veya tozlu bir patikada eğlenin. Hazır olduğunuzda, ulaşmak istediğiniz yere geldiğinizde, vahşi ortamdan medeniyete gizlice geçin. Zero DS, istediğinizde sert ve gerektiğinde seçkin olabilmektedir. Keskin kenarlı ancak sofistike görünümü, göze çarpan, hem sağlam hem de hafif çift kirişli gövdesi ile vurgulanmaktadır.

Endüstrideki en ileri teknoloji ile hareketlendirilmiş olan Zero DS, maruz bıraktığınız her yüzeyde mükemmel bir yol tutuşu sağlayan tamamıyla elektrikli bir motosiklettir. Doğrudan tahrikli güç aktarım mekanizması ve tamamıyla ayarlanabilir amortisörü sayesinde kolaylıkla engellerin üstesinden gelebilmekte ve kontrolü sağlayabilmektedir. Zero’nun devrimsel Z-Force® motoru, teknik seyir koşulları altında, bileğinizin bir bükümü ile şaşırtıcı bir yanıt vermektedir. Zero’nun tüm model yelpazelerinde olduğu gibi 2015 Zero DS, bakım gerektirmeyen güç aktarım mekanizması, mil başı ‘yakıt’ maliyeti ve güçlü ivmesi ile özgürleştirici bir sahip olma deneyimi sunmaktadır.

“It is also the most fascinating, exciting and original bike I have ridden in many
years and the one I’m most upset to hand back at the end of the test.”
– Bike Magazine
“Shed old ideas about what a motorcycle is, what it does, how it feels, looks and sounds…
That notion about taking your breath away can stay.”
– The Wall Street Journal.
“It’s a go-anywhere moto perfect for exploring.”
“Maintenance plan consists of keeping air in the tires.”
– Wired Magazine
2015 Zero DS Upper View

2015 İÇİN YENİ

OLAĞANÜSTÜNÜN EVRİMİ

Toprakta kıvrak, sokakta hızlı olan Zero DS yeni tür bir özgürlük sunmaktadır… Benzin, gürültü ve sık bakımdan özgürlük. 2015 için, dünyanın en çok yönlü elektrikli motosikleti sınırlarını daha da genişletmektedir. Showa amortisör hem yol hem de arazide iyileştirilmiş rahatlık ve kontrol sunmakta hem de Pirelli MT-60 enduro lastiklerini mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır Zero Motorcycles’ın şehir içi sınıf-lideri 274 km kadar olan menzilini uzatan %10 artırılmış akü kapasitesi sayesinde, artık çok daha uzun maceralar sizi beklemektedir.

İleri seviye Bosch anti-kitleme frenleri (ABS) çok çeşitli koşullar altında güvenliği iyileştirmekte, yeni ayarlanan hidrolik oranlarından en iyi performansı sağlamaktadır. Doğal olarak, macera araziye yöneldiğinde ABS kapatılabilir. Arka yönde mükemmel görünürlük sağlayan ve motosikletin enini daraltan yeni aynalar sürücülerin dikkatini çekecektir. Rahat yeni tutamaklar daha yumuşak bir kauçuktan yapılmış olup, daha sağlam gaz kumandası Z-Force® motor’un anında torkunu sorunsuz bir şekilde kontrol etmektedir.