2015 Zero FX Electric Motorcycle
95 Nm Tork İLE
HEYECAN VERİCİ İVME

NE İSTERSEN YAP. NEREYE İSTERSEN GİT.

Şimdiye adar böyle bir güç ve özgürlük deneyimi yaşamadınız. Yapmak istediğiniz her şey yanınıza kar kalacak... artık bunları yapmanız mümkün. “Mutlak güç mutlaka baştan çıkarır” derler. Bunun doğru olduğunu öğrenme ihtimalinize karşı, eko-düğmesine basın... veya basmayın.

Neredeyse anında 95 Nm tork sağlayan, 44 beygir gücüne ve sadece 131 kg ağırlığa sahip Zero FX cesaret isteyen yeni seviyelere her türlü gezintiye çıkabilmektedir. Sürüşü en temel ve adrenalin pompalayan bileşenlerine damıtan bir motosiklet üzerinde günün herhangi bir saatinde veya geceleri gizlice gezintiye çıkın.

Sizi yolunuza çıkan her türlü arazide sürmeye cezbeden Zero FX şasesi, Zero Motorcycles’ın şampiyona kazanan arazi mirasından gelmekte ve şimdiye kadar olan en ileri Z-Force® teknolojisini sunmaktadır.

Bakım-gerektirmeyen güç aktarma mekanizması, kayışlı tahrik ve tamamıyla modüler güç kaynağı sistemi ile donatılmış olan motosiklette sürüş zamanı kaybedilmemekte ve kat edilen her bir mil elektrik olarak sadece yaklaşık bir peniye mal olmaktadır.

“No question, the FX is the world’s most entertaining electric bike.”
– Cycle World
“Way more Porsche than Prius, the Zero’s electric motor
delivers an instantaneous 70 lb-ft of torque.”
– Men’s Journal
“The FX was impressive each time we tested it, highlighting its
multi-use capabilities – on the street, in the dirt, or both.”
– Motorcycle.com
2015 Zero FX Upper View

2015 İÇİN YENİ

SHOWA AMORTISÖR. ABS FRENLERİ.

Tamamıyla yeni özellikler ve birçok yeni geliştirmeler, gezegendeki en dinamikler motosikletlerden biri olan Zero’yu daha da eğlenceli kılmaktadır. İster bir virajın ortasında olun, ister engebeli bir arazide sürüyor olun veya sevdiğiniz tek hat şeridi boyunca seyrediyor olun, Showa amortisör motosikleti mükemmel bir şekilde dengede tutmaktadır Yenilenen amortisör, pürüzsüz bir kaldırımdan toprak bir yola kadar her türlü yüzeyde daha iyi çekiş sağlamak için Pirelli MT-90 lastikleri ile kaplı iyileştirilmiş tekerlekleri mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır.

İleri seviye Bosch anti-kitleme frenleri (ABS) çok çeşitli koşullar altında güvenliği iyileştirmekte, yeni ayarlanan hidrolik oranlarından en iyi performansı sağlamaktadır. Doğal olarak, macera araziye yöneldiğinde ABS kapatılabilir. Arka yönde mükemmel görünürlük sağlayan ve motosikletin enini daraltan yeni ş aynalar sürücülerin dikkatini çekecektir. Rahat yeni tutamaklar daha yumuşak bir kauçuk bileşiminden yapılmış olup, daha sağlam gaz kumandası Z-Force® motor’un 94 Nm torkunu sorunsuz bir şekilde kontrol etmektedir.