2015 Zero S Electric Motorcycle
devrİmsel teknolojİ
yenİlİkçİ motosİklet tasarımı

ÖNÜMÜZDEKİ YOL

Hareketsiz halden anında tork ve güç hayal edin. Dönemeçten çıkarken gaza bastığınızda pürüzsüz bir ivme hayal edin. Daha sonra, asla bir benzin istasyonunda durmanız gerekmediğini veya omuzlarınızda güç aktarım mekanizması programlı bakım yükü olmadığını hayal edin. Saf. Güçlü. Elektrik… ve artık var.

Kentsel çevre ile yırtıcı bir şekilde boy ölçüşürken sizi ara sıra sevdiğiniz taşra kıvrımlarına sapmaya teşvik edecek bir şekilde tasarlanan Zero S, devrimsel teknolojiyi yenilikçi motosiklet tasarımı ile entegre etmektedir. Sonuç, nefes kesici performans ve soylu bir görünüme sahip bir motosiklet olarak ortaya çıkmıştır.

Zero Motorcycles’ın Z-Force® motor ve güç kaynağını içeren Zero S, saatte 153 km üzerine çıkabilmekte ve opsiyonel Power Tank aksesuarı ile 298 km kadar şehir içi menzil sunmaktadır.

Otoyolda veya dönemeçlerden çıkarken sinsice ivme kazanan Zero S bugün yolda olan diğerlerinden farklı bir heyecan duygusu vermek üzere eşsiz bir şekilde tasarlanmıştır. Hazır mısınız?

“Shed old ideas about what a motorcycle is, what it does, how it feels, looks and sounds…
That notion about taking your breath away can stay.”
– The Wall Street Journal.
“The Zero S was engaging; it urged me to take the long way home.”
– Road RUNNER Motorcycle Touring & Travel
“Like electric cars, electric motorcycles are clean and efficient, but that’s
not why people buy them. The real reason is that they’re a blast to ride.”
– Consumer Reports
2014 Zero S Upper View

2015 İÇİN YENİ

İSTİSNAYA KATKI.

Zero S ve Zero SR her zaman nefes kesici güç, pürüzsüz ivme ve geleneksel motosiklet deneyiminin en eğlenceli unsurlarını iyileştiren bir sürüşün saflığını sunmaktadır. Yeni Showa amortisörü, Bosch Anti Kitleme Frenler (ABS) ve yüksek performanslı Pirelli tekerlekleri ile 2015 modellerinin hepsi yolda ilerlerken altınızdan adeta kaybolacaktır. Hâlihazırda üretimdeki en uzun menzilli motosikletler olan Zero S ve Zero SR yeni optimize edilmiş akü hücresi yapılandırması sayesinde şimdi sürücülere %10 daha uzun menzil sunmaktadır. Yani, 298 km kadar neşe ve zindelik.

Zero, Showa ile Zero S yelpazesi için mükemmel küçük çarpma uyumu, daha büyük çarpmaların önceden kestirilebilir kontrolü ve tüm koşullarda istisnai pürüzsüz hareket kabiliyeti sağlayan bir amortisör geliştirmek için yakın bir işbirliği içinde çalışmıştır. Ön tarafın burulma direnci, iyileştirilmiş yol tutuşu için artırılmış ve yaysız ağırlığını azaltmak için oyuk bir ön dingil kullanılmıştır. Çok çeşitli sürücü yelpazesinin taleplerini karşılamak için amortisör ayarları şimdi tamamen isteğe göre uyarlanabilmektedir.

Güven ve kontrol sağlamak üzere kıvrılan yollar daha eğlenceli kılmak için tasarlanan modern yeni tekerlekler, Pirelli lastikler ve ABS oldukça hassas bir şekilde ayarlanabilen amortisör ile birlikte uyum içinde çalışmaktadır. Sürücüler, yeni geçtikleri araçların mükemmel görünürlüğünü sağlayan şık aynaların keyfini yaşayacaktır.